Kontakty

Nadační fond Seňorina
Na Poříčí 36, Praha 1

e-mail: senorina@nfsenorina.cz

IČ: 04679229

Číslo účtu: 115-1710210277/0100

Zásady zpracování osobních údajů

Mgr. Jarka Švarcbachová

Mgr. Jarka Švarcbachová

Zakladatelka a předsedkyně správní rady

V roce 2015 vzniklo Centrum Seňorina, o rok později Jarka spoluzaložila nadační fond, jehož správní radě předsedá. Přináší podněty k naplnění vize tohoto fondu, rozvíjí a šíří metodiku Montessori v péči o seniory a osobně se podílí na prezentaci možností podpory pečujících. Jarce napište, pokud máte nápad, co dalšího by se dalo pro seniory s Alzheimerovou nemocí a jejich rodiny dělat, anebo pokud se chcete o historii a misi fondu dozvědět víc.

telefon: 777116129, e-mail: jarka.svarcbachova@senorina.cz
Ing. Eva Nohejlová

Ing. Eva Nohejlová

Výkonná ředitelka

Eva, vzděláním ekonomka se zkušenostmi s marketingem a projektovým vedením, naplňuje vizi stanovenou správní radou. Rozvíjí a koordinuje mj. náš klíčový charitativní produkt Aloisovy ponožky a osvětový projekt Všechno je normální. Evě pište nebo volejte, pokud se chcete stát partnery fondu nebo společně uspořádat smysluplnou aktivitu či projekt s vašimi zaměstnanci.

e-mail: eva.nohejlova@nfsenorina.cz
Ing. Tomáš Hlaváček

Ing. Tomáš Hlaváček

Projektový manažer

Tomáš má na starost všechny projekty fondu, administrativní činnosti, procesy a agendy spojené s jejich realizací a zaúčtováním.

e-mail: tomas.hlavacek@nfsenorina.cz
Mária Bejdová

Mária Bejdová

Marketing a PR manažer

Pro sebe píšu od dětství, pro ostatní již více než patnáct let. Motivují mě dobré vztahy, inspiruje profesionalita. Neziskový sektor je moje srdcovka. Neváhejte mě kontaktovat ohledně marketingu a PR Nadačního fondu Seňorina:

telefon: 725 709 407, e-mail: maria.bejdova@nfsenorina.cz